Вас втоматично буде переадресовано на нову версію сайту через секунд якщо не хочете чекати натисніть на посилання http://sokallicey.lvivedu.com

«Штукатур, лицювальник-плиточник»

          Економічні реформи, що нині відбуваються в нашій державі, зумовили значні зміни в професійно-технічній системі підготовки висококваліфікованих робітників для різних галузей народного господарства. Вона змушена пристосовуватися до нових соціально-економічних і враховувати потреби ринку.

       В нашому ліцеї готуємо інтегровану робочу спеціальність «Штукатур, лицювальник-плиточник», яка є досить популярною.

       Відомо, що конкурентоспроможність послуг, яка є головним чинником розвитку економіки забезпечується не лише досконалістю матеріалів, техніки чи технологій, а й професійною компетентністю безпосередніх виконавців, їх особистих ставленням до дорученої справи.

       Як засвідчує досвід роботи з сучасним матеріалом, без професійних виконавців реалізувати їх можливості в будівництві досить складно . Величезний асортимент будівельних матеріалів, що прийшов на зміну традиційному, потребує від фахівців зовсім іншого рівня знань, професійних навичок, обґрунтованого підходу до реалізації того чи іншого конструктивного вирішення. Тому ми прагнемо навчити наших учнів працювати з сучасними матеріалами і технологіями у будівельному виробництві, застосовувати під час зведення будівель цікаві нестандартні рішення, як в оздобленні інтер’єрів, так і фасадів.

Професія - 7133.2  Штукатур

Кваліфікаційні вимоги

 Повинен знати: властивості основних матеріалів і готових сухих розчинних сумішей, що застосовуються для виконання штукатурних робіт, призначення та способи приготування розчинів із сухих сумішей; склад мастик для кріплення сухої штукатурки; способи улаштування вентиляційних коробів.

 Повинен уміти: виконувати прості роботи під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки.