Вас втоматично буде переадресовано на нову версію сайту через секунд якщо не хочете чекати натисніть на посилання http://sokallicey.lvivedu.com

«Перукар (перукар-модельєр)»

Перукар – це сучасна, престижна, захоплююча і творча професія. Ніхто не обходиться без послуг перукаря. Цей фах вимагає від людини акуратності, сміливості в прийнятті рішень, впевненості в собі, здатності виконувати монотонну і кропітку роботу, любові до творчості. На сучасному етапі, перукар, висококваліфікований спеціаліст, буде вміти працювати не тільки з людьми, але і з комп’ютером – підібрати зачіску, колір волосся, макіяж. Перукар буде вміти легко змінити імідж і стиль клієнта.

Виробничу практику майбутні перукарі проходять в перукарнях і салонах краси нашого міста і по місцю проживання. Деякі після закінчення відкривають власну справу. Знання і досвід дозволяють їм це зробити.

Професія:  5141.2 “перукар” (“перукар-модельєр”)

Кваліфікація:   перукар

Кваліфікаційні вимоги:

 Повинен знати: будову та властивості шкіри, волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт; основи професійної етики; технологічну  послідовність виконання основних видів перукарських робіт, замалювати їх схеми; правила протипожежного захисту, охорони праці; інформаційні технології; основи галузевої економіки та правових знань.

Повинен уміти: виконувати послуги з миття голови; прості, класичні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки. Виконувати укладання волосся феном за класичною технологією, гарячу завивку волосся горизонтальними локонами, прості зачіски із застосуванням бігуді. Виконувати послуги з хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних коклюшок за класичною технологією.  Фарбувати волосся тон у тон барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся.